Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Tedarikçilerimizden

Teknik Grup

Teknik Grup

2016’dan bu yana AS9100 sertifikasına sahip olan firmamız, bu yıl başında yeniden sertifikalandırma denetiminden geçerek sertifika yenileme işlemlerini tamamlamıştır. 
Firmamız uzun vadede hedeflerini gerçekleştirmek üzere yeni kurulan fabrikaya  transfer süreci planlamıştır ve 2020 üçüncü çeyrek başında bu süreci tamamlamayı planlanmaktadır. 
C# ve visual basic'te kodlanan, veritabanı olarak sql server kullanan savunma sanayi dokümantasyon programının geliştirilmesi ve firmamız süreçlerine göre yapılabilmesi için sözleşme yenilemesi gerçekleşmiştir.
Tamamen firmamız mühendisleri tarafından yürütülen bir yapay zeka projesi olan el yazısı tanıma ve ölçüm formalarından veri toplayarak, yapılan ölçümleri değerlendiren ve izlenebilirlik için veri tabanına kaydeden yazılım projesi devam etmektedir. 
Montaj alanlarında gerçekleştirdiğimiz 5S projesinin ardından, yılın ikinci yarısında da  kalite kontrolde ve üretimde 5S çalışması için planlama yapılmıştır. 
CNC FREZE HAAS UMC 75, COORDINATE MESAUREMENT MACHINE - DEA GLOBAL (900X2000X800 mm) tezgah yatırımları yapılarak makine parkuruna katılmıştır.
 

 

Tedarikçilerimizden Sayfasına Dön