Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Tedarikçilerimizden

BİAS

BİAS

GEBZE-TAYSAD’da yer alan TOSB-BİAS OTOMOTİV TEST MERKEZİ, TÜRKAK tarafından 8 Nisan 2020 tarihinde akredite edilmiştir. Akredite olduğumuz standartlar:

 

TEST MERKEZİNDE YENİ YATIRIMLAR: Test merkezimizde daha etkin ve geniş bir test hizmeti verebilmek amacıyla, birçok yeni test alt yapısı yatırımı gerçekleştirdik.

 

 

ARGE MERKEZİ AÇILIŞI: 2019 yılı içinde BİAS Mühendislik’in İstanbul-Üsküdar Altunizade’de bulunan merkez ofisi için ARGE Merkezi başvurumuz T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2019 tarihinde onaylanıp tescil edildi. Böylece İstanbul Altunizade ofisimizin bir katı, 2020 yılı başından itibaren ARGE Merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır. ARGE Merkezi olarak misyonumuz; ülkemizde yapılamayanı yapmak, yerli ve milli ürünler geliştirmektir. Bu hedefle, içinde bulunduğumuz sektörlerde ihtiyaç duyulanı tespit edip, buna yönelik çözümlerin üzerinde çalışıp, başarılı ürünler ve hizmetler sunmak istiyoruz. Söz gelimi; yurtdışına giden birçok test hizmetinin, ülkemiz içinde kalmasında büyük başarısı olan TOSB BİAS Otomotiv Test Merkezi’mizde kullanmak üzere, gerekli olan test sistemlerini yerli ve milli çözümler ile üretmekteyiz. Bu test sistemleri mekatronik disiplini içinde geliştirilen ürünler ve millileştirme çalışmalarının belkemiğini oluşturan çok önemli bir alanı oluşturmaktadır. Test Sistemlerinin kontrolcülerinin geliştirilmesi konusunda teknolojinin de gelişmelerine ayak uydurarak, çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Özellikle Savunma Sanayiinin ihtiyaç duyduğu kritik önemde test sistemleri var. BİAS Mühendislik, Silah sistemlerinin elektro-mekanik platformları, mekanizmaları, alt sistemleri, parçaları ile test platformlarının tasarımı, analizi test-ölçüm-doğrulaması ve imalatı, pres makinaları imalatı yeteneklerine sahiptir. Sektör lideri kuruluşların alt yüklenicisi olarak birçok projeye imza atmıştır.

 

YERLİ VE MİLLİ TEST-ÖLÇÜM SİSTEMLERİ TASARIM VE ÜRETİMİ

 

 

 

 

Tedarikçilerimizden Sayfasına Dön