Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Tedarikçilerimizden

Tedarikçilerimizden

TEKNOPAR

TEKNOPAR

TEKNOPAR olarak edindiğimiz tecrübeyi, bilgi birikimini ve projelerimizde kullandığımız teknolojileri, Medium platformunda yayınlamaya başladık.

TOMBAK KAUÇUK

TOMBAK KAUÇUK

Yeni tesis yatırımımızı tamamlıyoruz

SAYGIN SAVUNMA

SAYGIN SAVUNMA

Saygın Savunma Büyüyor

BATI YAY

BATI YAY

Firmamız yatırımlarına hız kazandırarak büyüme hedefini gerçekleştiriyor.

PROİNO Mühendislik

PROİNO Mühendislik

PROİNO bünyesinde patent alınabilecek seviyede ürün geliştirme faaliyetleri yürütülmekte olup bunun yanında mühendislik (elektro-mekanik tasarım, yapısal analiz, test, sistem mühendisliği, çevre koşulları testleri vs.) konusunda da savunma sanayiine hizmet verilmektedir.

ALTINAY

ALTINAY

Özgün yazılım geliştirilmesi, AS9100 Sertifikasyonu, DASAL ve TAAC'ın kuruluşu

GÜR Metal

GÜR Metal

Havacılık ve Savunma alanlarında büyüme hedefi doğrultusunda Gürmetal  2019-2020 yıllarında kapasite arttırımı ile ilgili yatırımlarına hız vermiştir.

TEDSAN

TEDSAN

Firmamız 1980 Yılından bu güne Talaşlı Üretim sektöründe Dişli ve Dişli kutuları ve buna bağlı devre kutuları tahrik kutuları alanlarında Ostim OSB’de 1500m2 üretim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendi bünyesinde ana branş dalları dışında , KAYNAK , KAPLAMA ( Alodin , Pasivasyon , Siyah Oksidasyon ) bölümleri ve Kablaj , elektronik montaj alanında da tecrübe sahibidir.