Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Tedarikçilerimizden

Tedarikçilerimizden

PROİNO Mühendislik

PROİNO Mühendislik

PROİNO bünyesinde patent alınabilecek seviyede ürün geliştirme faaliyetleri yürütülmekte olup bunun yanında mühendislik (elektro-mekanik tasarım, yapısal analiz, test, sistem mühendisliği, çevre koşulları testleri vs.) konusunda da savunma sanayiine hizmet verilmektedir.

ALTINAY

ALTINAY

Özgün yazılım geliştirilmesi, AS9100 Sertifikasyonu, DASAL ve TAAC'ın kuruluşu

GÜR Metal

GÜR Metal

Havacılık ve Savunma alanlarında büyüme hedefi doğrultusunda Gürmetal  2019-2020 yıllarında kapasite arttırımı ile ilgili yatırımlarına hız vermiştir.

TEDSAN

TEDSAN

Firmamız 1980 Yılından bu güne Talaşlı Üretim sektöründe Dişli ve Dişli kutuları ve buna bağlı devre kutuları tahrik kutuları alanlarında Ostim OSB’de 1500m2 üretim alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendi bünyesinde ana branş dalları dışında , KAYNAK , KAPLAMA ( Alodin , Pasivasyon , Siyah Oksidasyon ) bölümleri ve Kablaj , elektronik montaj alanında da tecrübe sahibidir.

Öznur

Öznur

Öznur Savunma/Havacılık olarak kuruluş yılından itibaren Havacılık, Savunma Sanayi ve Otomotiv Endüstrisi için makine ve yedek parça üretim faaliyetlerini sürdürmekte, hassas toleransa sahip parçaların üretimini gerçekleştirmeye ve mekanik montaj faaliyetlerine devam etmekteyiz.

DEICO

DEICO

DEICO “2020-2022 DEICO Stratejik Planı”nı oluşturdu.

BİAS

BİAS

GEBZE-TAYSAD’da yer alan TOSB-BİAS OTOMOTİV TEST MERKEZİ, TÜRKAK tarafından 8 Nisan 2020 tarihinde akredite edilmiştir.

Teknik Grup

Teknik Grup

2016’dan bu yana AS9100  sertifikasına sahip olan firmamız, bu yıl başında yeniden sertifikalandırma denetiminden geçerek sertifika yenileme işlemlerini tamamlamıştır. 

Siskon

Siskon

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti(IIoT) Ürün Ailemiz, Yerli malı belgeleri ile birlikte sektördeki yerini aldı. Siskon veri toplama sürücüleri sayesinde, farklı marka ve modellerden ve farklı haberleşme protokolleri ile haberleşen makinelerinizden veya cihazlardan eş zamanlı verilerin toplanmasını sağlar.