Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Tedarikçilerimizden

Tedarikçilerimizden

Teknik Grup

Teknik Grup

2016’dan bu yana AS9100  sertifikasına sahip olan firmamız, bu yıl başında yeniden sertifikalandırma denetiminden geçerek sertifika yenileme işlemlerini tamamlamıştır. 

Siskon

Siskon

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti(IIoT) Ürün Ailemiz, Yerli malı belgeleri ile birlikte sektördeki yerini aldı. Siskon veri toplama sürücüleri sayesinde, farklı marka ve modellerden ve farklı haberleşme protokolleri ile haberleşen makinelerinizden veya cihazlardan eş zamanlı verilerin toplanmasını sağlar.

Tolga Plastik

Tolga Plastik

Şirketimiz özellikle son 5 yıldır önemli yatırımlar yapmıştır. Bu yatırımlar sonucunda, üretim aşamasında ERP programı, yüksek hassasiyet ve teknolojiye sahip freze, torna ve CNC 3 Eksen / CNC 5 Eksen işleme merkezleri ile talaşlı imalat yeteneklerini geliştirmiştir. Yeni tesisimizde daha verimli ve etkin olarak üretimize devam etmekteyiz.

Rutaş

Rutaş

Firmamız 2019-2020 yılında talaşlı imalat ve alt işlemlerinin geliştirilmesi kapsamındaki çalışmaların  1. Fazı olan, mevcut sisteme entegre edilmiş ek bina ve mevcut talaşlı imalat bölümlerinin yeniden yapılandırılması çalışmalarını tamamlanmıştır.

Mekasan

Mekasan

Yeni fabrikamızın inşaatı ,9350 m2 açık alan 7000 m2 kapalı alan, HAB Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi bölgesinde devam etmektedir. Devam eden alt yapı çalışmalarına paralel bu sene sonuna kadar taşınmış olup yeni fabrikamızda faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Ritekom

Ritekom

İç ve dış pazarda oluşan anten ihtiyacının yerli sanayi tarafından karşılanması ve ticarileştirilmesi ile ülkemizin anten ithalatını sona erdirme misyonu ve güçlü bir anten ihracat markası olma vizyonu ile kurulan Ritekom İletişim Teknolojileri A.Ş., Elektronik Harp Korumalı Er Telsizi projesi kapsamında yer alan 3 farklı antenin seri üretim ilk teslimatını tamamlamıştır. 

Kale Savunma

Kale Savunma

Kale Savunma, 2019 yılının Ağustos ayında AS9100:2016 Havacılık Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını tamamlayarak belgelendirilmiştir

Femsan

Femsan

Dişli kutusu gibi aktarma elemanlarının kullanımını devre dışı bırakan ve “Direct Drive” olarak bilinen, elektrik motorunun sistemi doğrudan tahrik ettiği uygulamalarda kullanılan tork motorları ile ilgili FEMSAN’ın yeni bir ürün ailesini oluşturmak üzere başladığı çalışmalar tamamlanma aşamasındadır.

Dora Makina

Dora Makina

Sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek alt yapı sürekli iyileştirilmekte ve üretim kapasitesi artırılmaktadır.