Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme Ve Dijitalleştirmenin Rolü Konferansı

Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme Ve Dijitalleştirmenin Rolü Konferansı

slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
  • 13.11.2019
  • 08:00

ASELSAN ve Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği (TEDAR) iş birliğiyle İvedik Teknopark Ankara’da Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme ve Dijitalleştirmenin Rolü konferansı düzenlendi.
Konferansa Savunma Sanayii Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı, ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN ve TUSAŞ gibi Vakıf Bağlı Ortaklıkları, TEDAR üyesi şirketler ve savunma sanayi firmalarından 250’ye yakın temsilci katılım sağladı.
ASELSAN Sanayileşme ve Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç ve TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal’ın açılış konuşmaları ile başlayan etkinlikte Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Dijital Dönüşümlerin Tedarik Zincirine Yansımaları, Küresel Değişimlerin Dış Ticaret ve Lojistik Üzerindeki Etkileri ile Tedarik Süreçlerinde Millileştirmenin ve Yerlileştirmenin Önemi isimli paneller düzenlendi.
Sabancı Üniversitesinden Dr. Melek Akın Ateş tarafından Karmaşık Tedarik Zincirlerini Yönetmek ve Gazi Çağrı Yıldırım tarafından Yetkin Tedarikçi Ekosistemi Oluşturulması için Yol Haritası konuları ele alındı.
Konferans anısına panelist ve moderatörlere plaket takdim edildi.