Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
IDEF 2019'un En Büyüğü Bir Kere Daha ASELSAN

IDEF 2019'un En Büyüğü Bir Kere Daha ASELSAN

slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
  • 30.04.2019
  • 08:00
  • TÜYAP (İSTANBUL)

IDEF 2019, 30 Nisan 3 Mayıs tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da ASELSAN’ın gövde gösterisi ile gerçekleşti.
Yeni kurulan İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığımızın benimsediği yeni yöntemler, stant tasarımındaki teknolojik ve tasarımsal değişiklikler, ASELSAN ürünlerini paydaşlarımıza aktrarırken benimsediğimiz yeni üslup, kullandığımız görseller, 2019 yılı IDEF’ini daha önceki IDEF’lerden farklılaştırmamıza katkı sağladı.


Standımızda 300’ün üstünde ürün sergilendi, İlk kez tek bir platform üzerinde entegrasyon kabiliyetlerimizi, 3D mapping yardımıyla bir arada gösterdik, bu sayede ziyaretçilerimize de görsel bir şov sunduk.
Açık alanımızda kara platformlarımızı sergilerken iç alanımızda daha küçük boyutlu ürün, sistem ve çözümlerimize yer verdik.
Toplam 6.000 m2’ye yaklaşan standımızda 4 gün boyunca yaklaşık 1.200 ASELSAN’lı olarak görev aldık. 50’nin üzerinde ülkeden 100’ün üstünde yabancı heyet ve çeşitli seviyelerden pek çok yerli heyet ağırladık.


ASELSAN’ın en yeni sistemlerinden biri olan Deniz Platformları için Yakın Hava Savunma Sistemi GÖKDENİZ’in lansmanını yaptık, KORKUT’un seri üretim törenini gerçekleştirdik. Pek çok sözleşmeye imza attık, yeni işbirlikleri kurduk.
Sektör başkanlıklarımız, ürünlerimizin ve sistemlerin kurulması ve faal hale getirilmesi için fuar öncesinden itibaren çalıştılar ve teknik özelliklerin ziyaretçilere aktarılması konusunda büyük katkı sağladılar.
Kurumsal İletişim Müdürlüğümüz, etkinlik ve protokol hizmetleri, yurtiçi basın faaliyetleri, toplantı odalarının koordinasyonu, eşantiyonların dağıtılması gibi konularda yoğun destek sağladı.
ASELSAN standı içinde oluşturulan “Tedarikçi Köşesi”nde, Sanayileşme ve Tedarik Direktörlüğümüz “Millileştirme” kapsamında 300’e yakın kalemin sanayicilerimize tanıtımını yaptı, 300’den fazla firma ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi.


İşe Alım ekibimiz, Türkiye’nin farklı şehirlerinden öğrenci ve mezunların yoğun ilgi gösterdiği İDEF’19 Kariyer Günü’ne katılarak ASELSAN İK Süreçleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.
TSKGV’nin yönetim ve sorumluluğunda düzenlenen IDEF 2019’da, kuruluş misyonumuzun gerekliliklerini yerine getirmek için var gücümüzle çalıştığımızı tekrar vurguladık. Sahip olduğumuz birikimi insanların güvenliğine, refahına ve doğanın korunmasına adayan bir global teknoloji firması olarak mesajlarımızı, ürünlerimizi, kabiliyetlerimizi dünya ile bir kez daha paylaştık. Güçlü varlığımız ve sürekli gelişim ivmemiz ile bundan sonraki IDEF’lerde yine yeniden kendimizi aşacağımızın sinyallerini verdik.
Başarılı bir IDEF geçirmemize katkı sağlayan herkese içten teşekkürlerimizle; bir sonraki IDEF’te tekrar görüşmek üzere…