Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Ege Savunma Sanayi Ve Tedarikçi Zirvesi

Ege Savunma Sanayi Ve Tedarikçi Zirvesi

slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
slider başlığı
  • 13.06.2019
  • 08:00

Ege Kalkınma Derneği tarafından düzenlenen "Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi" 13-14 Haziran 2019 tarihinde İzmir Kaya Convention Center'da gerçekleştirildi. Programa SSB, TSKGV şirketlerinin yanı sıra Savunma Sanayi ana yüklenici firmaları ve bölge firmalarının temsilcileri katıldı.

ASELSAN, etkinliğe Sanayileşme ve Tedarik Direktörlüğü yetkililerinden oluşan 9 kişilik bir heyetle katıldı. Açılış konuşmalarında Ali Rıza Kılıç, ASELSAN hakkında genel bilgilendirme yaparak organizasyondan beklentilerini paylaştı. Açılış Konuşmaları sonrasında B2B görüşmeler ile programa devam edildi.

Programın ikinci gününde, ASELSAN Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Müdürü Burak Sarı tarafından ASELSAN tedarik süreçleri, millileştirme çalışmaları ve tedarikçilere sağlanan destekler konusunda bir sunum gerçekleştirildi.

İki gün süren organizasyonda katılımcı firmalar ile 125'in üzerinde B2B gerçekleştirildi ve firmalar ile potansiyel işbirlikleri üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Zirvenin anısına ASELSAN Sanayileşme ve Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç'a plaket takdim edildi.