Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Duyurular
ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından “2021 Yılı ASELSAN, ASELSAN İştirakleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Bağlı Ortaklıları Elektrik Enerjisi Temini” kapsamında, ihale yapılacaktır.

ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından “2021 Yılı ASELSAN, ASELSAN İştirakleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Bağlı Ortaklıları Elektrik Enerjisi Temini” kapsamında, ihale yapılacaktır.

İhaleye ilişkin bilgiler ve Ön Yeterlik Şartnamesi; www.aselsan.com.tr internet sitesi içerisinde bulunan “Tedarikçiler” bölümü altında yer alan “İhale Duyuruları” kısmında, 16 Ekim 2020 Cuma günü erişime açılacaktır. 

İstekliler, sunacakları Ön Yeterlilik belgelerini 22 Ekim 2020 Perşembe günü saat 13:00’a kadar ASELSAN Macunköy Tesisleri’ne teslim edeceklerdir. 

ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 296.Cadde No:16 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90 (312) 592 60 00 – 80894/80443 Faks: +90 (312) 354 70 41

Ramazan Paylaşmaktır!

Kıymetli İş Ortağımız, ASİL Derneği olarak, bu Ramazan da sizleri geçim sıkıntısı çekilen evlerde sofralar kurmaya davet ediyoruz.

11.04.2021
Detaya Git

Sağlık İhtiyaçları için Aileler Desteklerinizi Bekliyor

Sağlığımızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladığımız bu zor dönemde, “Geleceğe Umut, Hayata Değer” mottomuz ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya hep beraber devam ediyoruz.

24.02.2021
Detaya Git

İK Modülü ile Tedarikçilerimize Destek Sağlamaya Devam Ediyoruz

Gücümüz Bir, ASELSAN tedarikçilerini desteklemeye devam ediyor. Savunma sanayisinde nitelikli işgücü potansiyelini gerçeğe dönüştürmek için hayata geçirilen İK modülü sayesinde, en kıymetli kaynak olan insan kaynağı tedarikçilerle paylaşılıyor.

23.12.2020
Detaya Git

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aselsan'da

ASELSAN, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde milli ve yerli teknoloji hamleleriyle gelişmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın onurlandırdığı  “YENİ SİSTEM TANITIMLARI VE TESİS AÇILIŞLARI “ törenimizde iki yeni sistemin

28.11.2020
Detaya Git

E-Posta Bilgi Güvenliğine İlişkin Önemli Duyuru

E-posta güvenliği, günümüz Bilgi Güvenliği yaklaşımlarına paralel en öncelikli değerlendirilmesi gereken başlıklardan biri haline gelmiştir. E-posta yoluyla yapılan aldatma ya da oltalama saldırıları hem kurum verilerinin, hem de kişisel verilerin yetkisiz kişilerin eline geçmesine neden olabilmektedir.

18.09.2020
Detaya Git

Onlar D@ Okusun

Eğitimin uzaktan yapıldığı COVID-19 salgın sürecinde, ülkemizin kırsal kesimlerinde elverişsiz sosyo-ekonomik koşullar nedeniyle internet ve bilgisayar erişimi olmayan binlerce çocuğumuz bulunuyor. Öğrencilerimizin bu süreçte...

10.09.2020
Detaya Git

OSTİM Teknik Üniversitesi’nin ASELSAN Tedarikçilerine Yönelik Danışmanlık Alanları

"Sanayinin Üniversitesi” olmayı amaçlayan OSTİM Teknik Üniversitesinin temel hedefi, bilim ve teknolojiyi uygulamaya dönüştüren mezunlar yetiştirmektir. Bu hedefe merkezinde yer aldığımız iş dünyası, sanayici ve kamu sektörü ile güçlü bir işbirliği yaparak varacağız.

14.07.2020
Detaya Git

Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı (Sipariş Ar-Ge – 2020) Açıldı

Ülkemizdeki sanayi kuruluşlarının %99’undan fazlası KOBİ’dir. Dolayısıyla, KOBİ’lerin Ar-Ge ile geliştireceği ve potansiyel müşterisi hazır olan yenilikçi ürünlerin/süreçlerin, bir Müşteri Kuruluş eşliğinde geliştirileceği ortaklı projelerin desteklenmesi; hem işbirliklerini artıracak hem de Ar-Ge destekleri için ayrılan kamu kaynaklarının daha etkin kullanımını sağlayabilecektir. Bu süreç ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına da katkı sağlayacaktır.

16.05.2020
Detaya Git

Aselsan Stratejik İşbirliği Ortaklığı Kriterleri

Onaylı Yan Sanayi ve Alt Yüklenici firmalarımız içerisinden sürdürülebilir başarıyı yakalamış, tasarım aşamasından başlayarak işbirlikleri oluşturabileceğimiz, ASELSAN’ın ürün geliştirme, maliyet iyileştirme çalışmalarına katkı sağlayabilecek tedarikçilerimizle STRATEJİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI imzalanmaktadır.

02.05.2020
Detaya Git