Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Duyurular
ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından “2021 Yılı ASELSAN, ASELSAN İştirakleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Bağlı Ortaklıları Elektrik Enerjisi Temini” kapsamında, ihale yapılacaktır.

ASELSAN Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından “2021 Yılı ASELSAN, ASELSAN İştirakleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Bağlı Ortaklıları Elektrik Enerjisi Temini” kapsamında, ihale yapılacaktır.

İhaleye ilişkin bilgiler ve Ön Yeterlik Şartnamesi; www.aselsan.com.tr internet sitesi içerisinde bulunan “Tedarikçiler” bölümü altında yer alan “İhale Duyuruları” kısmında, 16 Ekim 2020 Cuma günü erişime açılacaktır. 

İstekliler, sunacakları Ön Yeterlilik belgelerini 22 Ekim 2020 Perşembe günü saat 13:00’a kadar ASELSAN Macunköy Tesisleri’ne teslim edeceklerdir. 

ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 296.Cadde No:16 Yenimahalle/ANKARA
Tel: +90 (312) 592 60 00 – 80894/80443 Faks: +90 (312) 354 70 41

ASELSAN %100 YERLİ %100 MİLLİ DÜŞÜNCE SEMPOZYUMUNDA

Gençlerin yerli üretim konusunda fikir sahibi ve özellikle uzay ve savunma sanayi alanlarında  faaliyet gösteren  kuruluşların çalışmaları hakkında bilgi sahibi olmaları amacıyla 81 ilden 150 öğrencinin, yerli üretim yapan kurum ve kuruluş yöneticilerinin katıldığı “%100 Yerli %100 Milli Düşünce” Sempozyumu Dicle Üniversitesinde düzenlendi.

13.07.2021
Detaya Git

ASELSAN ve SAHA İSTANBUL ARASINDA SANAYİLEŞME 
ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

ASELSAN, Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği SAHA İstanbul üye firmaları ile Ankara'da düzenlenen Sanayileşme Etkinliğinde bir araya geldi.

12.07.2021
Detaya Git

ASELSAN, ÇORUM SAVUNMA SANAYİ BULUŞMASINDA

Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği ile Çorum Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilen “Savunma Sanayi Buluşması”nda sanayicilerle bir araya gelindi.

05.07.2021
Detaya Git

SASAD, OSSA VE TSSK İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

ASELSAN olarak; millileştirme, yeni kaynak oluşturma ve tedarikçi geliştirme süreçlerimizin kapsamını genişletmek, tedarikçi ekosistemimize daha çok yurt içi paydaşı dâhil etmek, millileştirme çalışmalarımıza dair farkındalığı artırmak ve yakaladığımız ivmeyi daha da yukarılara taşımak istiyoruz. Bu doğrultuda 3.000’i aşkın yerli tedarikçi ile çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

22.06.2021
Detaya Git

KOSGEB İLE MİLLİLEŞTİRME VE KAYNAK OLUŞTURMA KONULARINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

ASELSAN olarak yerli ve milli yetkinliklerimizi güncel ihtiyaçların karşılanması noktasında mümkün olan en üst mertebede kullanmayı amaçlıyoruz. Bu husustan hareketle; tedarikçi ekosistemimizi devamlı olarak geliştirmeyi, millileştirme çalışmalarımızın kapsamını genişletmeyi ve özellikle KOBİ niteliğindeki tedarikçilerimizin yetkinliklerini artırmayı hedefliyoruz.

21.06.2021
Detaya Git

YURT İÇİ TEDARİKÇİ ÖDEME TAKİP EKRANI AÇILDI

ASELSAN tarafından yürütülen dijitalleşme faaliyetlerine bir yenisi daha eklenerek YURT İÇİ TEDARİKÇİ ÖDEME TAKİP EKRANI tedarikçilerimizin kullanımına açılmıştır. Artık yurt içi tedarikçilerimize yapılan ödemeler Tedarikçi Portalı ile bir tık uzakta!

21.06.2021
Detaya Git

ASELSAN MİLLİLEŞTİRMEDE VİTES YÜKSELTİYOR

9 Haziran 2021 tarihinde açılışı yapılan Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda düzenlenen etkinlikte; millileştirme çalışmalarımızın kapsamını ve elde ettiğimiz kazanımları Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN ve Tedarik Zinciri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nuh YILMAZ paylaştı.

21.06.2021
Detaya Git

MİLLİLEŞTİRME KATALOĞU TANITILDI

ASELSAN olarak “En Büyük Hedefimiz MİLLİLEŞTİRME” parolası ile çalışıyoruz. Bu doğrultuda yurt dışından aldığımız tüm ürünleri; teknolojinin kritikliği, ihraç kısıtları, maliyet etkisi ve temin süresi gibi kriterler altında değerlendiriyoruz.

21.06.2021
Detaya Git

Gücümüz de Yeter Gönlümüz de!

Elinde kendini savunabilecek bir teknolojisi olmadığı halde orantısız bir güçle karşı karşıya kalan ve uğradığı bu insanlık dışı saldırıya elinde olanla karşılık vermeye çalışan Filistin Halkı için biz de varız!

11.05.2021
Detaya Git