Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
SASAD, OSSA VE TSSK İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

SASAD, OSSA VE TSSK İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Tedarikçilerimizle “Yolumuz Bir, Gücümüz Bir” sloganı ile çıktığımız bu yolda yerli kaynakların tamamından istifade etmeyi, savunma alanında oluşan bilgi birikiminin yurt içinde kalmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda KOSGEB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği protokolüne ek olarak; Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SASAD), Ostim Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) ve Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) ile de İş Birliği Protokolleri imzaladık.

İmzalanan protokoller kapsamında yeni kaynak arayışında olunan faaliyet alanlarında nitelikli firmaların bulunması (sourcing) ve başvurucu sürecine yönlendirilmesi, millileştirme broşürlerinde yer alan gereksinimleri karşılayacak firmaların belirlenmesi sağlanacaktır.

Dernek ve Kümelenmeler ile imzaladığımız iş birliği protokolünün millileştirme, yeni kaynak oluşturma ve tedarikçi geliştirme alanlarında attığımız adımları daha da sağlamlaştıracağına inancımız tamdır.

 

Duyurular Sayfasına Dön